APIE VIP BŪSTAS
Simonas Prikockis
Gediminas Buntis
Metai iš metų stebint, dalyvaujant ir vykdant nekilnojamo turto sandorius, atsirado natūralus poreikis išskirti vieną nekilnojamo turto objektų grupę iš gausos visų kitų. Tai padaryti tam, kad būtų nubrėžta aiški riba tarp pirmo būtinumo masinio naudojimo prekių ir išpuoselėto, unikalaus, turinčio ne tik finansinę bet ir intelektualiąją vertę turto. Padaryti tai dar ir tam, kad žmonėms, galintiems sau leisti gyventi taip kaip geidžia širdis o ne diktuoja masinė ideologija - netektų raustis ir gaišti laiko krūvoje to, ką pamačius savo akimis tektų vėl ir vėl nusivilti..

VIP Būstas - tai vitrina, kurioje išdėlioti nekilnojamo turto pasiūlymai nepanašūs vienas į kitą. Kitaip ir negali būti, kadangi išties unikalių ir aukštų savo verte vietų, vienetinių dizaino bei architektūros sprendimų negali būti šimtai.. Tai vitrina, kuri talpina idėjas, investicijas ir sprendimus subrandintus ilgalaikio ir nuoseklaus darbo, profesionalios patirties, patikrintos laiko. Koncentruodami tokius pasiūlymus mes norime grąžinti žodžiams "išskirtinis" ir "unikalus" tikrąją prasmę, užbaigiant kasdienę jų naudojimo spekuliaciją.

Mes nuoširdžiai tikime savo klientais matyti žmones kuriančius tikrąją, ilgalaikę vertę, orų ir stilingą gyvenimą kurį lydėtų sėkmingos investicijos bei darna savo namuose, be gręžiojimosi į kitus ar atgal.. Tikime, kad galime tai duoti Jums ir tuo pačiu mokytis iš Jūsų.

Jūsų VIP Būsto specialistai.

Pasiūlyk
savo būstą
Siūlyti

Naujienlaiškio
prenumerata

Geriausi pasiūlymai Jums!